Urbanshop com ua Взуття скелелазне La Sportiva Cobra 4.99 чорно-жовте 20Y999100 РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наличии
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1010831
4 749 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 25 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"
Код моделі/код продукту:
Cobra 4.99 20Y999100
Основний колір:
Чорний
Бренд:
La Sportiva
Країна походження бренду:
Італія
Верхній матеріал:
Штучна шкіра
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | La Sportiva |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1010831 |
| Верхній матеріал | Штучна шкіра |
| Вес | 340 g |
| Жесткость | М'який |
| Зовнішня підошва | XS Grip2 Vibram® 3.5 mm |
| Країна походження бренду | Італія |
| Основной цвет | Черный |
| Проміжна підошва | LaspoFlex 0,8 mm |
| Спорт | Скелелазіння |
| Сумісність з кішками | HI |
| Технологии | Vibram® XS Grip 2 |
| Тип крепежа | Сліпони |
| Уровень сложности | Розширений |
| моделі/ продукту | Cobra 4.99 20Y999100 |
Информация для заказа
- Цена: 4 749 ₴











