Urbanshop com ua Взуття скелелазне SCARPA Drago жовте 70017-000/1 РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наличии
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1010913
6 009 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 25 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"
Код моделі/код продукту:
Drago 70017-000/1
Основний колір:
Жовтий
Бренд:
SCARPA
Країна походження бренду:
Італія
Верхній матеріал:
Мікрофібра
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Scarpa |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1010913 |
| Верхній матеріал | Мікрофібра |
| Вес | 400 g (rozmiar 42)/para |
| Жесткость | М'який |
| Зовнішня підошва | XS Grip2 Vibram® 3.5 mm |
| Країна походження бренду | Італія |
| Мета | Скелелазіння, Для стіни, Рок/спорт |
| Основной цвет | Желтый |
| Проміжна підошва | Flexan 1,0 mm |
| Спорт | Скелелазіння |
| Технологии | Vibram® XS Grip 2, Scarpa PCB Tension System, Scarpa SRT, M50 Rubber |
| Тип крепежа | Липучка |
| Толщина подошвы | 3 cm |
| Уровень сложности | Розширений |
| Утепление | HI |
| моделі/ продукту | Drago 70017-000/1 |
Информация для заказа
- Цена: 6 009 ₴











