Urbanshop com ua Кросівки для бігу жіночі Mizuno Wave Daichi 8 dusty jade green/white/river blue РОЗМІРИ
- В наличии
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1010969
3 769 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 25 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"
Код моделі/код продукту:
Wave Daichi 8 J1GK247173
Основний колір:
Кольорові
Бренд:
Mizuno
Країна походження бренду:
Японія
Верхній матеріал:
Повітряна сітка
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mizuno |
| Цвет | Зелёный |
| Вид обуви | Кроссовки |
| Пользовательские характеристики | |
| Drop | 6 mm |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1010969 |
| Інструкції по догляду | Ручне прання, Не сушити в сушильній шафі, Прання при макс. 30°C, Не відбілювати |
| Верхня ширина | Стандартний |
| Верхній матеріал | Повітряна сітка |
| Вес | 245 g |
| Вид продукта | Нейтральний |
| Водонепроникненість | HI |
| Воздухопроницаемость | Да |
| Зміцнення | У чутливих зонах |
| Зовнішня підошва | Vibram® Megagrip |
| Країна походження бренду | Японія |
| Мета | Навчання, Стартап |
| Основной цвет | Кольорові |
| Проміжна підошва | MIZUNO ENERZY Foam |
| Спорт | Біг |
| Технологии | EVA, MIZUNO WAVE, U4icX, MIZUNO ENERZY, SmoothRide, Vibram Traction Lug, Vibram® Megagrip, U4ic |
| Тип крепежа | Шнурівки |
| Тип поверхности | Сайт |
| моделі/ продукту | Wave Daichi 8 J1GK247173 |
Информация для заказа
- Цена: 3 769 ₴











