Urbanshop com ua Взуття неопренове Rip Curl Flashbomb H S/TOE 3 mm black РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наличии
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1011206
3 099 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 25 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"
Код моделі/код продукту:
Flashbomb 3MM H S/TOE 116MSA
Основний колір:
Чорний
Бренд:
Rip Curl
Країна походження бренду:
Австралія
Верхній матеріал:
%Верхній матеріал%
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rip Curl |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1011206 |
| Высота | Високий |
| Країна походження бренду | Австралія |
| Материал | Неопрен, іамід |
| Основной цвет | Черный |
| Спорт | Водні види спорту |
| Температура використання | 12°C - 17°C |
| Тип крепежа | Липучка |
| Товщина гідрокостюму | 3 mm |
| Товщина основної піни | 3 mm |
| моделі/ продукту | Flashbomb 3MM H S/TOE 116MSA |
Информация для заказа
- Цена: 3 099 ₴









