Urbanshop com ua Взуття скелелазне жіноче SCARPA Instinct VS блакитне 70013-002/1 РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наличии
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1011236
6 299 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 25 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"
Код моделі/код продукту:
Instinct VS 70013-002/1
Основний колір:
Чорний
Бренд:
SCARPA
Країна походження бренду:
Італія
Верхній матеріал:
Мікрофібра, Замшева шкіра
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Scarpa |
| Цвет | Черный |
| Пол | Женский |
| Пользовательские характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1011236 |
| Верхній матеріал | Мікрофібра, Замшева шкіра |
| Вес | 420 g (rozmiar 38)/para |
| Жесткость | Середній показник |
| Зовнішня підошва | XS Edge Vibram® 3.5 mm, XS Grip2 Vibram® 2.2 mm |
| Країна походження бренду | Італія |
| Мета | Скелелазіння, Для стіни, Рок/спорт |
| Основной цвет | Черный |
| Проміжна підошва | Flexan 1,0 mm |
| Спорт | Скелелазіння |
| Технологии | Bi-Tension, Vibram® XS Edge |
| Тип крепежа | Липучка |
| Уровень сложности | Розширений |
| Утепление | HI |
| моделі/ продукту | Instinct VS 70013-002/1 |
Информация для заказа
- Цена: 6 299 ₴











