Urbanshop com ua Взуття скелелазне жіноче SCARPA Vapor V зелено-чорне 70040-002/1 РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наличии
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1011255
5 399 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 25 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"
Код моделі/код продукту:
Vapor V 70040-002/1
Основний колір:
Синій
Бренд:
SCARPA
Країна походження бренду:
Італія
Верхній матеріал:
Мікрофібра
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Scarpa |
| Цвет | Зелёный |
| Пол | Женский |
| Пользовательские характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1011255 |
| Верхній матеріал | Мікрофібра |
| Вес | 210 g |
| Жесткость | Середній показник |
| Зовнішня підошва | Vibram® XS Grip2 |
| Країна походження бренду | Італія |
| Мета | Скелелазіння, Для стіни, Рок/спорт |
| Основной цвет | Синий |
| Проміжна підошва | Talyn 1,5 mm |
| Спорт | Скелелазіння |
| Технологии | Bi-Tension, Vibram® XS Grip 2, M70 Rubber |
| Тип крепежа | Липучка |
| Уровень сложности | Проміжний |
| Устілка | Повнорозмірна вставка Talyn 1.0 мм |
| моделі/ продукту | Vapor V 70040-002/1 |
Информация для заказа
- Цена: 5 399 ₴










