Urbanshop com ua Черевики для скелелазіння Evolv V6 грrey/black РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наличии
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1011430
5 229 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 25 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"
Код моделі/код продукту:
V6 66-0000062401
Основний колір:
Чорний
Бренд:
Evolv
Країна походження бренду:
USA
Верхній матеріал:
Синтетичний
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Evolv |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1011430 |
| Верхній матеріал | Синтетичний |
| Вес | 260 g |
| Жесткость | Середній показник |
| Зовнішня підошва | TRAX® SAS, 4,2 mm |
| Країна походження бренду | USA |
| Основной цвет | Черный |
| Спорт | Скелелазіння |
| Технологии | TRAX-SAS® |
| Тип крепежа | Липучка |
| Толщина подошвы | 4,2 mm |
| Уровень сложности | Початківець |
| моделі/ продукту | V6 66-0000062401 |
Информация для заказа
- Цена: 5 229 ₴










