Urbanshop com ua Взуття скелелазне жіноче La Sportiva Tarantula Boulder чорно-блакитні 40D001635 РОЗМІРИ
- В наличии
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1012049
3 679 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 25 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"
Код моделі/код продукту:
Tarantula Boulder 40D001635
Основний колір:
Чорний
Бренд:
La Sportiva
Країна походження бренду:
Італія
Верхній матеріал:
Замшева шкіра
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | La Sportiva |
| Цвет | Черный |
| Пол | Женский |
| Пользовательские характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1012049 |
| Верхній матеріал | Замшева шкіра |
| Вес | 205 g |
| Жесткость | Жорсткий |
| Зовнішня підошва | FriXion® Black 4 mm |
| Країна походження бренду | Італія |
| Основной цвет | Черный |
| Проміжна підошва | LaSpoFlex 1.1 mm |
| Спорт | Скелелазіння |
| Технологии | FriXion® Black |
| Тип крепежа | Липучка |
| Уровень сложности | Початківець |
| моделі/ продукту | Tarantula Boulder 40D001635 |
Информация для заказа
- Цена: 3 679 ₴












