Urbanshop com ua Взуття скелелазне жіноче Evolv Elektra grey/merlot РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наличии
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1012073
3 589 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 25 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"
Код моделі/код продукту:
Elektra 300
Основний колір:
Червоний
Бренд:
Evolv
Країна походження бренду:
USA
Верхній матеріал:
Мікрофібра
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Evolv |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1012073 |
| Верхній матеріал | Мікрофібра |
| Вес | Para 386 g (rozmiar 37,5) |
| Жесткость | М'який |
| Зміцнення | посилення наконечника завантажувального пристрою VTR |
| Зовнішня підошва | TRAX® SAS, 4,2 mm |
| Країна походження бренду | USA |
| Мета | Скелелазіння, Для стіни |
| Основной цвет | Красный |
| Проміжна підошва | 1,4 мм MX-P по всій довжині підошви |
| Спорт | Скелелазіння |
| Тип крепежа | Липучка |
| Уровень сложности | Початківець |
| Утепление | HI |
| моделі/ продукту | Elektra 300 |
Информация для заказа
- Цена: 3 589 ₴










