Urbanshop com ua Черевики для скелелазіння Evolv Zenist Pro грrey/black РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наличии
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1012076
6 299 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 25 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"
Код моделі/код продукту:
Zenist Pro 66-0000062305
Основний колір:
Грей
Бренд:
Evolv
Країна походження бренду:
USA
Верхній матеріал:
Синтетичний
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Evolv |
| Пользовательские характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1012076 |
| Верхній матеріал | Синтетичний |
| Вес | 290 g |
| Жесткость | Середній показник |
| Зовнішня підошва | TRAX® SAS, 4,2 mm, Contour™, Power Locke Heel™ |
| Країна походження бренду | USA |
| Основной цвет | Грей |
| Проміжна підошва | EVOWRAP™ |
| Спорт | Скелелазіння |
| Технологии | TRAX-SAS®, EVOWRAP™ |
| Тип крепежа | Липучка |
| Толщина подошвы | 4,2 mm |
| Уровень сложности | Розширений |
| моделі/ продукту | Zenist Pro 66-0000062305 |
Информация для заказа
- Цена: 6 299 ₴












