Urbanshop com ua Жіночі бігові кросівки La Sportiva Prodigio кам'яно-сині / місячне сяйво РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наличии
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1012227
5 599 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 25 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"
Код моделі/код продукту:
Prodigio 56R645644
Основний колір:
Синій
Бренд:
La Sportiva
Країна походження бренду:
Італія
Верхній матеріал:
Сітка
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | La Sportiva |
| Вид обуви | Кроссовки |
| Пользовательские характеристики | |
| Drop | 6 mm |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1012227 |
| Верхня ширина | Стандартний |
| Верхній матеріал | Сітка |
| Вес | 230 g |
| Вид продукта | Нейтральний |
| Водонепроникненість | HI |
| Воздухопроницаемость | Да |
| Зміцнення | Да |
| Зовнішня підошва | FriXion® Red |
| Країна походження бренду | Італія |
| Мета | Навчання |
| Основной цвет | Синий |
| Проміжна підошва | XFlow™ |
| Спорт | Біг |
| Технологии | FriXion® Red, Ortholite® Hybrid Mountain Running |
| Тип крепежа | Шнурівки |
| Тип поверхности | Сайт |
| Устілка | Ortholite® Hybrid Mountain Running® Ergonomic 4 mm |
| моделі/ продукту | Prodigio 56R645644 |
Информация для заказа
- Цена: 5 599 ₴












