Urbanshop com ua Взуття неопренове ION Ballistic 3/2 mm чорне 48230-4302 РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наличии
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1012350
3 879 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 25 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"
Код моделі/код продукту:
Ballistic 3/2 mm 48230-4302
Основний колір:
Чорний
Бренд:
ION
Країна походження бренду:
Німеччина
Верхній матеріал:
%Верхній матеріал%
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ION |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1012350 |
| Высота | Високий |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Материал | іамід (нейлон), Неопрен |
| Основной цвет | Черный |
| Спорт | Водні види спорту |
| Технологии | Sealing Prints, Velcro Strap |
| Тип крепежа | Липучка |
| Товщина гідрокостюму | 3/2 mm |
| Товщина основної піни | 3 mm |
| моделі/ продукту | Ballistic 3/2 mm 48230-4302 |
Информация для заказа
- Цена: 3 879 ₴












