Urbanshop com ua Кросівки для бігу жіночі La Sportiva Helios III tea/cherry tomato РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наличии
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1012405
5 699 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 25 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"
Код моделі/код продукту:
Helios III 46E730322
Основний колір:
Бежевий
Бренд:
La Sportiva
Країна походження бренду:
Італія
Верхній матеріал:
Синтетичний матеріал
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | La Sportiva |
| Вид обуви | Кроссовки |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Drop | 4 mm |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1012405 |
| Верхня ширина | Стандартний |
| Верхній матеріал | Синтетичний матеріал |
| Вес | 175 g |
| Вид продукта | Нейтральний |
| Водонепроникненість | HI |
| Воздухопроницаемость | Да |
| Зміцнення | На пальцях ніг |
| Зовнішня підошва | FriXion® Blue |
| Країна походження бренду | Італія |
| Мета | Навчання |
| Основной цвет | Бежевый |
| Проміжна підошва | EVA |
| Спорт | Біг |
| Технологии | EVA, Ortholite® Hybrid Mountain Running, FriXion® Blue, Morpho Dynamic |
| Тип крепежа | Шнурівки |
| Тип поверхности | Сайт |
| Устілка | Ortholite® Hybrid Mountain Running® Ergonomic 4 mm |
| моделі/ продукту | Helios III 46E730322 |
Информация для заказа
- Цена: 5 699 ₴











