Urbanshop com ua Черевики для скелелазіння жіночі Evolv V6 LV грrey/white РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наявності
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1010613
5 329 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 25 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"
Код моделі/код продукту:
V6 LV 66-0000062402
Основний колір:
Грей
Бренд:
Evolv
Країна походження бренду:
USA
Верхній матеріал:
Синтетичний
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evolv |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1010613 |
| Верхній матеріал | Синтетичний |
| Вага | 260 g |
| Вид взуття | Черевики |
| Жорсткість | Середній показник |
| Зовнішня підошва | TRAX® SAS, 4,2 mm |
| Країна походження бренду | USA |
| Основний колір | Грей |
| Спорт | Скелелазіння |
| Технології | TRAX-SAS® |
| Тип кріплення | Липучка |
| Товщина підошви | 4,2 mm |
| Рівень складності | Початківець |
| моделі/ продукту | V6 LV 66-0000062402 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 329 ₴










