Urbanshop com ua Взуття скелелазне SCARPA Instinct VS чорно-помаранчеве 70013-000/1 РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наявності
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1010721
6 199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 25 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"
Код моделі/код продукту:
Instinct VS 70013-000/1
Основний колір:
Чорний
Бренд:
SCARPA
Країна походження бренду:
Італія
Верхній матеріал:
Мікрофібра, Замшева шкіра
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scarpa |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1010721 |
| Верхній матеріал | Мікрофібра, Замшева шкіра |
| Вага | 460 g (rozmiar 40)/para |
| Жорсткість | Середній показник |
| Зовнішня підошва | XS Edge Vibram® 3.5 mm, XS Grip2 Vibram® 2.2 mm |
| Країна походження бренду | Італія |
| Мета | Скелелазіння, Для стіни, Рок/спорт |
| Основний колір | Чорний |
| Проміжна підошва | Flexan 1,0 mm |
| Спорт | Скелелазіння |
| Технології | Bi-Tension, Vibram® XS Edge |
| Тип кріплення | Липучка |
| Рівень складності | Розширений |
| Утеплення | HI |
| моделі/ продукту | Instinct VS 70013-000/1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 199 ₴











