Urbanshop com ua Взуття для скелелазіння жіночі La Sportiva Tarantula Boulder carbon/ springtime РОЗМІРИ
- В наявності
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1010739
4 299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 25 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"
Код моделі/код продукту:
Tarantula Boulder 40D900411
Основний колір:
Чорний
Бренд:
La Sportiva
Країна походження бренду:
Італія
Верхній матеріал:
Замшева шкіра
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Sportiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1010739 |
| Верхній матеріал | Замшева шкіра |
| Вага | 205 g |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Зовнішня підошва | FriXion® Black 4 mm |
| Країна походження бренду | Італія |
| Основний колір | Чорний |
| Проміжна підошва | LaSpoFlex 1.1 mm |
| Спорт | Скелелазіння |
| Технології | FriXion® Black |
| Тип кріплення | Липучка |
| Рівень складності | Початківець |
| моделі/ продукту | Tarantula Boulder 40D900411 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴












