Urbanshop com ua Взуття скелелазне La Sportiva Cobra 4.99 чорно-жовте 20Y999100 РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наявності
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1010831
4 749 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 25 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"
Код моделі/код продукту:
Cobra 4.99 20Y999100
Основний колір:
Чорний
Бренд:
La Sportiva
Країна походження бренду:
Італія
Верхній матеріал:
Штучна шкіра
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Sportiva |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1010831 |
| Верхній матеріал | Штучна шкіра |
| Вага | 340 g |
| Жорсткість | М'який |
| Зовнішня підошва | XS Grip2 Vibram® 3.5 mm |
| Країна походження бренду | Італія |
| Основний колір | Чорний |
| Проміжна підошва | LaspoFlex 0,8 mm |
| Спорт | Скелелазіння |
| Сумісність з кішками | HI |
| Технології | Vibram® XS Grip 2 |
| Тип кріплення | Сліпони |
| Рівень складності | Розширений |
| моделі/ продукту | Cobra 4.99 20Y999100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 749 ₴











