Urbanshop com ua Кросівки для бігу жіночі Mizuno Wave Skyrise 5 Roxy wild wind/black/rosebud РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наявності
4 089 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"
Код моделі/код продукту:
Wave Skyrise 5 Roxy J1GC245802
Основний колір:
Грей
Бренд:
Mizuno
Країна походження бренду:
Японія
Верхній матеріал:
Повітряна сітка
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mizuno |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drop | 8 mm |
| Інструкції по догляду | Ручне прання, Не сушити в сушильній шафі, Прання при макс. 30°C, Не відбілювати |
| Вага | 235 g |
| Верхня ширина | Стандартний |
| Верхній матеріал | Повітряна сітка |
| Вид продукту | Нейтральний |
| Внутрішня підошва | Вуглецевий каучук |
| Водонепроникненість | HI |
| Країна походження бренду | Японія |
| Мета | Навчання |
| Основний колір | Грей |
| Повітропроникність | Да |
| Продюсер | 1-12-35 Nanko-kita, Suminoe-ku, Osaka 559-0034, Japonia , LEVELSPORTKONCEPT s.r.o. , [email protected], [email protected] , HORNÍ POČERNICE 20 19300 PRAHA Czechy , Mizuno Corporation |
| Проміжна підошва | MIZUNO ENERZY Foam |
| Сезон | Цілий рік |
| Спорт | Біг |
| Стать | Жінка |
| Технології | MIZUNO WAVE, MIZUNO ENERZY, X10, SmoothRide, MIZUNO ENERZY CORE, Smooth Stretch Woven |
| Тип кріплення | Шнурки |
| Тип поверхні | Asfalt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 089 ₴









