Urbanshop com ua Кросівки для бігу жіночі Mizuno Wave Rider TT 2 parisian blue/plein air/river blue РОЗМІРИ
- В наявності
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1010893
4 839 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 25 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"
Код моделі/код продукту:
Wave Rider TT 2 J1GD243221
Основний колір:
Синій
Бренд:
Mizuno
Країна походження бренду:
Японія
Верхній матеріал:
Синтетичний матеріал
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mizuno |
| Вид взуття | Кросівки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drop | 12 mm |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1010893 |
| Інструкції по догляду | Ручне прання, Не сушити в сушильній шафі, Прання при макс. 30°C, Не відбілювати |
| Верхня ширина | Стандартний |
| Верхній матеріал | Синтетичний матеріал |
| Вага | 250 g |
| Вид продукту | Нейтральний, Стабілізація |
| Водонепроникненість | HI |
| Повітропроникність | Да |
| Зовнішня підошва | Гума |
| Країна походження бренду | Японія |
| Мета | Навчання |
| Основний колір | Синій |
| Проміжна підошва | MIZUNO ENERZY |
| Спорт | Біг |
| Технології | MIZUNO WAVE, MIZUNO ENERZY, MIZUNO ENERZY NXT, Wgrip |
| Тип кріплення | Шнурівки |
| Тип поверхні | Asfalt, Сайт |
| моделі/ продукту | Wave Rider TT 2 J1GD243221 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 839 ₴











