Urbanshop com ua Взуття скелелазне SCARPA Drago жовте 70017-000/1 РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наявності
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1010913
6 009 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 25 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"
Код моделі/код продукту:
Drago 70017-000/1
Основний колір:
Жовтий
Бренд:
SCARPA
Країна походження бренду:
Італія
Верхній матеріал:
Мікрофібра
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scarpa |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1010913 |
| Верхній матеріал | Мікрофібра |
| Вага | 400 g (rozmiar 42)/para |
| Жорсткість | М'який |
| Зовнішня підошва | XS Grip2 Vibram® 3.5 mm |
| Країна походження бренду | Італія |
| Мета | Скелелазіння, Для стіни, Рок/спорт |
| Основний колір | Жовтий |
| Проміжна підошва | Flexan 1,0 mm |
| Спорт | Скелелазіння |
| Технології | Vibram® XS Grip 2, Scarpa PCB Tension System, Scarpa SRT, M50 Rubber |
| Тип кріплення | Липучка |
| Товщина підошви | 3 cm |
| Рівень складності | Розширений |
| Утеплення | HI |
| моделі/ продукту | Drago 70017-000/1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 009 ₴











