Urbanshop com ua Взуття неопренове Rip Curl Flashbomb H S/TOE 3 mm black РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наявності
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1011206
3 099 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 25 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"
Код моделі/код продукту:
Flashbomb 3MM H S/TOE 116MSA
Основний колір:
Чорний
Бренд:
Rip Curl
Країна походження бренду:
Австралія
Верхній матеріал:
%Верхній матеріал%
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rip Curl |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1011206 |
| Висота | Високий |
| Країна походження бренду | Австралія |
| Матеріал | Неопрен, іамід |
| Основний колір | Чорний |
| Спорт | Водні види спорту |
| Температура використання | 12°C - 17°C |
| Тип кріплення | Липучка |
| Товщина гідрокостюму | 3 mm |
| Товщина основної піни | 3 mm |
| моделі/ продукту | Flashbomb 3MM H S/TOE 116MSA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴









