Urbanshop com ua Взуття скелелазне жіноче SCARPA Vapor V зелено-чорне 70040-002/1 РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наявності
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1011255
5 399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 25 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"
Код моделі/код продукту:
Vapor V 70040-002/1
Основний колір:
Синій
Бренд:
SCARPA
Країна походження бренду:
Італія
Верхній матеріал:
Мікрофібра
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scarpa |
| Колір | Зелений |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1011255 |
| Верхній матеріал | Мікрофібра |
| Вага | 210 g |
| Жорсткість | Середній показник |
| Зовнішня підошва | Vibram® XS Grip2 |
| Країна походження бренду | Італія |
| Мета | Скелелазіння, Для стіни, Рок/спорт |
| Основний колір | Синій |
| Проміжна підошва | Talyn 1,5 mm |
| Спорт | Скелелазіння |
| Технології | Bi-Tension, Vibram® XS Grip 2, M70 Rubber |
| Тип кріплення | Липучка |
| Рівень складності | Проміжний |
| Устілка | Повнорозмірна вставка Talyn 1.0 мм |
| моделі/ продукту | Vapor V 70040-002/1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399 ₴










