Urbanshop com ua Жіночі бігові кросівки La Sportiva Helios III топаз/червона слива РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наявності
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1011474
7 959 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 25 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"
Код моделі/код продукту:
Helios III 46E624502
Основний колір:
Синій
Бренд:
La Sportiva
Країна походження бренду:
Італія
Верхній матеріал:
Синтетичний матеріал
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Sportiva |
| Вид взуття | Кросівки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drop | 4 mm |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1011474 |
| Верхня ширина | Стандартний |
| Верхній матеріал | Синтетичний матеріал |
| Вага | 175 g |
| Вид продукту | Нейтральний |
| Водонепроникненість | HI |
| Повітропроникність | Да |
| Зміцнення | На пальцях ніг |
| Зовнішня підошва | FriXion® Blue |
| Країна походження бренду | Італія |
| Мета | Навчання |
| Основний колір | Синій |
| Проміжна підошва | EVA |
| Спорт | Біг |
| Технології | EVA, Ortholite® Hybrid Mountain Running, FriXion® Blue, Morpho Dynamic |
| Тип кріплення | Шнурівки |
| Тип поверхні | Сайт |
| Устілка | Ortholite® Hybrid Mountain Running® Ergonomic 4 mm |
| моделі/ продукту | Helios III 46E624502 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 959 ₴












