Urbanshop com ua Взуття скелелазне жіноче Evolv Elektra grey/merlot РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наявності
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1012073
3 589 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 25 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"
Код моделі/код продукту:
Elektra 300
Основний колір:
Червоний
Бренд:
Evolv
Країна походження бренду:
USA
Верхній матеріал:
Мікрофібра
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evolv |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1012073 |
| Верхній матеріал | Мікрофібра |
| Вага | Para 386 g (rozmiar 37,5) |
| Жорсткість | М'який |
| Зміцнення | посилення наконечника завантажувального пристрою VTR |
| Зовнішня підошва | TRAX® SAS, 4,2 mm |
| Країна походження бренду | USA |
| Мета | Скелелазіння, Для стіни |
| Основний колір | Червоний |
| Проміжна підошва | 1,4 мм MX-P по всій довжині підошви |
| Спорт | Скелелазіння |
| Тип кріплення | Липучка |
| Рівень складності | Початківець |
| Утеплення | HI |
| моделі/ продукту | Elektra 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 589 ₴










