Urbanshop com ua Взуття неопренове ION Ballistic 3/2 mm чорне 48230-4302 РОЗМІРИ ЗАПИТУЙТЕ
- В наявності
- Код: PHYH-OB157H-ITLQ1012350
3 879 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 25 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"
Код моделі/код продукту:
Ballistic 3/2 mm 48230-4302
Основний колір:
Чорний
Бренд:
ION
Країна походження бренду:
Німеччина
Верхній матеріал:
%Верхній матеріал%
ЩОДО РОЗМІРІВ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕДЖЕРА САЙТУХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ION |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID Товару : | PHYH-OB157H-ITLQ1012350 |
| Висота | Високий |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Матеріал | іамід (нейлон), Неопрен |
| Основний колір | Чорний |
| Спорт | Водні види спорту |
| Технології | Sealing Prints, Velcro Strap |
| Тип кріплення | Липучка |
| Товщина гідрокостюму | 3/2 mm |
| Товщина основної піни | 3 mm |
| моделі/ продукту | Ballistic 3/2 mm 48230-4302 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 879 ₴












