Urbanshop com ua Двостороннє пончо Helikon-Tex Swagman Roll з функцією спального мішка - Desert Night Camo/US Desert РОЗМІРИ
- В наявності
8 130,85 ₴
7 091 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 25 000 ₴
Двостороннє пончо Helikon-Tex Swagman Roll з функцією спального мішка - Desert Night Camo/US Desert
Утеплене дощовик-пончо з капюшоном, яке також виконує роль ковдри, спального мішка, підкладки або аварійної куртки. Двосторонній камуфляж дозволяє краще адаптуватися до оточення.
утеплення Climashield Apex
Наповнення з Climashield Apex з грамажем 67 г/м2 забезпечує легкість та високий термічний комфорт. Зовнішнє покриття DWR захищає від забруднень та легких опадів.
Можливість перетворення в спальний мішок
Swagman Roll оснащений замками фірми YKK, які дозволяють швидко перетворити в спальний мішок. Пряжки Woojin Plastic забезпечують додаткову регуляцію та адаптацію до користувача. Зпереду розташована плоска кишеня, що закривається на блискавку. Інтегрована кишеня для транспортування дозволяє швидко та зручно скласти пончо.
Модель Swagman підходить до класичного пончо фірми Helikon-Tex.
Ключові характеристики
- виготовлене з міцного нейлону
- двостороння конструкція
- синтетичне наповнення Climashield Apex з грамажем 67 г/м2
- замки YKK, пряжки Woojin Plastic
- покриття DWR
- може виконувати функцію куртки, ковдри, спального мішка або підкладки
- інтегрована кишеня для транспортування
Камуфляж Desert Night Camo
Desert Night Camo (DNC) - це спеціальний камуфляжний візерунок, розроблений армією Сполучених Штатів Америки в 80-х роках 20 століття для нічних операцій в пустельних районах. Він був розроблений як накладний на інші уніформи і використовувався в основному під час операції Desert Storm в Перській затоці. Візерунок складається з сітчастого візерунка темно-зелених квадратів і хрестиків на оливково-зеленому тлі. Його основним завданням було заважати роботі ранніх поколінь нічних прицілів ворога. Хоча на практиці він виявився середньо ефективним у приглушенні зображення в приладах нічного бачення, це був інноваційний підхід до нічного камуфляжу.
Камуфляж US Desert (3 Color Desert)
US Desert, також відомий як 3 Color Desert, це пустельний камуфляжний візерунок, розроблений як наступник 6 Color Desert Pattern. Створений у 1990 році, він був офіційно введений в ужиток у 1992 році для операцій на Близькому Сході. Візерунок базується на трьох кольорах: бежевому, блідо-зеленому та коричневому, що дозволило спростити мікровізерунок та зменшити контрастність порівняно з попередником. Така кольорова гама виявилася ефективнішою в пустельному, піщаному середовищі, а також краще справлялася з проблемою нагрівання тканини. Цей камуфляж широко використовувався збройними силами США, зокрема під час операції Буря в Пустелі, а також в Іраку та Афганістані.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helikon-tex |
| Вид виробу | Пончо |
| Тип тканини | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902688070854 |
| Hersteller-Code | PO-RSR-NL-0L05A |
| Вага | 780 г |
| Додатковий матеріал | Поліестер |
| Камуфляж | Desert Night Camo/US Desert |
| Колір / камуфляж | Камуфляж |
| Кількість кистей | 1 |
| Основний матеріал | нейлон |
| Розміри в розкладеному вигляді | 145 x 200 см |
| Розміри в складеному вигляді | 28 x 19 x 19 см |
| Тип розстібання | Блискавка + пряжка |
| Чохол для транспортування | Да |
- Ціна: 7 091 ₴












